Asma Tavan

Kılıç Dekorasyon olarak sizlere kusursuz hizmet vermek için tüm ekibimizle en hızlı bir şekilde istediğiniz gibi sizlere aldığınız hizmeti teslim etmektir.

Asma Tavan

Alçıpan sistemi ile tavandaki hataları, elektrik, alarm v.b kabloları – yangın, tesisat v.b boruları göze hoş gelmeyen malzemeleri gizlemeye ve estetik bir yapı oluşumda asma tavan sisteminin yapılarda büyük bir rolü vardır. İç mimari anlamında özel çizimlerle hazırlanan projelerde form, renk, ışık vb. araçlar kullanılarak, her amaç için uygun bir tavan tasarımın uygulanması mümkündür. Asma tavan sistemleri teknoloji ile gelişerek daha estetik bir yapıya da geçmektedir örneği Led teknoloji ile birlikte Ledli Asma Tavan modelleri bi hayli moda olmuştur.

 

Asma Tavan Avantajları

Kusursuz yüzey ve estetik bir yapı,

Elektrik kabloları, havalandırma sistemleri, tesisat boruları, kanallar v.b pis görüntüleri kapatmak,

Kurulum Kolaylığı,

Dayanıklılık,

Estetik Görünüm,

İsteğe bağlı olarak, ısı ve ses yalıtımı sağlayabilir,

Çeşitli aydınlatma tasarımı ve sistemleri;

Unutmayın ki dekoratif asma tavanlar tarzları ile çok benzersizdirler ve farkında olmayabileceğiniz bir dizi avantajlar üretmektedir. Evinizdeki veya iş yerinizdeki bir odayı dekoratif tavan seçenekleri ile yenilemek hem sizin hem çevreniz için yaşam alanınızda oluşturacağınız rahatlatıcı bir deneyime dönüşebilir.

Önemli: Tek dezavantajı olarak tavan yüksekliği azaltmaktadır.

 

decor-service-details

Diğer Hizmetlerimiz

15 yıllık profesyonel tecrübemizle

Dekorasyonun amacı yenilik, modern dizayn ve rahat yaşam alanlarının kullanımının sağlıklı ve kullanışlı olmasını sağlamaktadır. Dekorasyon gereksinimlerinin en başta gelen nedenleri; taşınmalar, eski yapı, ömrünü tamamlamış olan dekorasyon, iç ve dış etkenlerden kaynaklı ısı kayıpları, pis ve rutubetli görüntü ve koku ve yeni oluşum bunlar hepsi birer dekorasyon için nedendir. Dekorasyon sadece iç mimari bir yapı değişikliği değildir, dekorasyon şu anlamları da ifade etmektedir temizlik, sağlıklı yaşam alanları, konfor, kurumsallık, gösteriş gibi anlamları da içinde bulundurmaktadır. Çünkü evinizin iç boyası eskidiğinde alçı ve boya ile yenilenmesi gerekmektedir bu ev dekorasyonun temizliği ve insan sağlığı için oldukça önemlidir yada banyonuzun tavanında oluşan rutubet ve kokular oluşması bir dekorasyon ihtiyacı doğurmaktadır. Siz değerli müşterilerimize Ankara Kılıç Dekorasyon firması olarak 15 yıldır hizmetimiz daima kaliteli, dürüst ve müşteri memnuniyeti ile sağlamaktayız. 0542 628 48 07 Numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

Kılıç Dekorasyon olarak vermiş olduğumuz hizmetler Anahtar Teslim Tadilat Dekorasyon başta olmak üzere Kartonpiyer & Stropiyer, Alçıpan, Asma Tavan, Bölme Duvar, Taşyünü Tavan, Klipin Tavan, Gergi Tavan, Boya Badana, Duvar Kağıdı, Dekoratif Sıva, Dış Cephe Isı Yalıtım, Isı Yalıtım Comfort Sistemleri, Laminat Parke, Elektrik Tesisatı alanlarda  Ankara’da bulunan firmamız dekorasyon ustaları ile sizlere kaliteli ürün kaliteli işçilik ile daima hizmet vermektedir.  Bize 0542 628 48 07  numaralı telefonumuzdan veya bilgi@kilicdekorasyon.com mail adresimizden ulaşabileceğiniz gibi sitemizin sol alt kısmında yer alan whatsapp hattımızdan da tek tıkla kolayca ulaşabilirsiniz . Ev tadilat dekorasyon alanında deneyimli ekip tarafından keşif edilen evlerinizin dekoru için en uygun fiyat ve en kaliteli iş garantisi ile sizlere Ankara Kılıç Dekorasyon firması olarak ev dekorasyonunuz için bizlerden teklif & bilgi alabilirsiniz.