Boya Badana

Kılıç Dekorasyon olarak sizlere kusursuz hizmet vermek için tüm ekibimizle en hızlı bir şekilde istediğiniz gibi sizlere aldığınız hizmeti teslim etmektir.

Boya Badana

Evlerde, Kurum ve Kuruluşlarda olmazsa olmaz haline gelen ve yıllık olarak temizlik olarak da yaptırılan boya badana iç ve dış mekanların dekor alanında kullanılmaktadır.

Genellikle renk değişimi için, kirlendiği için, tadilat nedeli ile,  veya hasar gördüğü için boya badana ihtiyacı duyulmaktadır. Boya badana basit bir olay gibi görünse de alçı sıva çekiminden rütuş yapımına kadar ustalık isteyen bir iştir.

Saten Boya: Pürüz olmayan,aynı zamanda düz olan yüzeylere uygulandığı takdirde göze oldukça hoş görünen bir boya çeşididir. Saten boyanın en önemli özelliği silinebilmesi ve bir oldukça dayanıklı olmasıdır.Bu boya çeşidi yarı mat boya grubu içerisinde yer almaktadır. Eğer boya yaptırdığınızda uzun seneler dayanmasını istiyorsanız saten boyayı tercih edebilirsiniz.

Akrilik Boya(Su Bazlı Boya): Akrilik,su bazlı yada diğer bir adıyla plastik boya;çabuk kuruması ve su ile temizlenebilir olmasıyla dikkat çeker. Mat boyaların grubundandır.Üzerindeki kiri oldukça çabuk içine çekebilir. Solvent içermemesi dolayısıyla çocuk odalarında tercih edilebilir,çünkü solvent içermemesi sağlık açısından akrilik boyayı daha avantajlı kılıyor. Bununla beraber yanmayan bir özelliğe sahip olmasından ötürü saklamak diğer boya çeşitlerine göre daha güvenlidir. İç cephe yüzeylerinde, duvar ve tavanlarda,kireç badanalı alanlarda genellikle kullanılır.

Yağlı Boya: Sentetik,parlak, çabuk kuruyabilen bir son kat boyasıdır.Silinebilir ve uzun yıllar dayanabilecek özelliğe sahiptir. Hijyenik olması gereken alanlarda kullanılabilir.Örneğin mutfak ve banyo gibi. Yanma özelliği yüksek olması dolayısıyla evde saklamak güvenli değildir. Kuruma aşamasında solvent maddesini dışarı vererek kuruduğu için yağlı boyayla boyanan bir eve en az bir hafta girmemekte fayda var.

İpek Boya: Su bazlı boya çeşididir. Boya grubu olarak yarı mat boya ve mat boyanın arasında yer alır.Bu özelliği sayesinde göz yormaz.Özellikle silinebilir özelliğine sahip olduğu için diğer su bazlı boya çeşitlerine göre daha fazla dayanır.

Astar boya: Boyanın ilk katıdır. Genel özelliklerini söyleyecek olursak;boya yapılacak yüzeyi sağlamlaştırmak,boyanın alana daha iyi tutunmasını sağlamak,üzerine uygulanacak  boyaya zemin oluşturup boyanın daha dayanıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlamaktır.

decor-service-details

Diğer Hizmetlerimiz

15 yıllık profesyonel tecrübemizle

Dekorasyonun amacı yenilik, modern dizayn ve rahat yaşam alanlarının kullanımının sağlıklı ve kullanışlı olmasını sağlamaktadır. Dekorasyon gereksinimlerinin en başta gelen nedenleri; taşınmalar, eski yapı, ömrünü tamamlamış olan dekorasyon, iç ve dış etkenlerden kaynaklı ısı kayıpları, pis ve rutubetli görüntü ve koku ve yeni oluşum bunlar hepsi birer dekorasyon için nedendir. Dekorasyon sadece iç mimari bir yapı değişikliği değildir, dekorasyon şu anlamları da ifade etmektedir temizlik, sağlıklı yaşam alanları, konfor, kurumsallık, gösteriş gibi anlamları da içinde bulundurmaktadır. Çünkü evinizin iç boyası eskidiğinde alçı ve boya ile yenilenmesi gerekmektedir bu ev dekorasyonun temizliği ve insan sağlığı için oldukça önemlidir yada banyonuzun tavanında oluşan rutubet ve kokular oluşması bir dekorasyon ihtiyacı doğurmaktadır. Siz değerli müşterilerimize Ankara Kılıç Dekorasyon firması olarak 15 yıldır hizmetimiz daima kaliteli, dürüst ve müşteri memnuniyeti ile sağlamaktayız. 0542 628 48 07 Numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

Kılıç Dekorasyon olarak vermiş olduğumuz hizmetler Anahtar Teslim Tadilat Dekorasyon başta olmak üzere Kartonpiyer & Stropiyer, Alçıpan, Asma Tavan, Bölme Duvar, Taşyünü Tavan, Klipin Tavan, Gergi Tavan, Boya Badana, Duvar Kağıdı, Dekoratif Sıva, Dış Cephe Isı Yalıtım, Isı Yalıtım Comfort Sistemleri, Laminat Parke, Elektrik Tesisatı alanlarda  Ankara’da bulunan firmamız dekorasyon ustaları ile sizlere kaliteli ürün kaliteli işçilik ile daima hizmet vermektedir.  Bize 0542 628 48 07  numaralı telefonumuzdan veya bilgi@kilicdekorasyon.com mail adresimizden ulaşabileceğiniz gibi sitemizin sol alt kısmında yer alan whatsapp hattımızdan da tek tıkla kolayca ulaşabilirsiniz . Ev tadilat dekorasyon alanında deneyimli ekip tarafından keşif edilen evlerinizin dekoru için en uygun fiyat ve en kaliteli iş garantisi ile sizlere Ankara Kılıç Dekorasyon firması olarak ev dekorasyonunuz için bizlerden teklif & bilgi alabilirsiniz.