Kartonpiyer – Stropiyer

Kartonpiyer;

İç dekorasyona alanında kullanılan dekor ürünü olan kartonpiyer ilk yıllarımızdan itibaren üretim ve uygulama alanında faaliyet göstermekteyiz. İlk başlarda dökme el ile kalıp çekme yapılan kartonpiyerler de şimdi hazır kalıplar ve özel kalıplar yardımı kartonpiyer üretimini yapmaktayız, sizlerin isteği doğrultusunda isteğinize özel hazırlanan kalıplar ile de sizlere özel kartonpiyer hazırlamaktayız. Kartonpiyer dekorasyon anlamında sektörün en gözde ürünleri arasındadır. Gösteriş anlamında göze hitap eden bir ürün olduğu için sık sık tercih edilmektedir. 500 yıllık tarihi olan önemli bir ürün haline gelen kartonpiyer evinize renk katmaktadır. Kartonpiyer uygulama alanları olarak Kartonpiyer evinizi köşelerini daha şık bir hale getirmek için işyerlerinizin daha kurumsal ve daha etkileyici bir görünümü olmasından dolayı genellikle seçilmektedir. Neredeyse her evin, dükkanların ve diğer gayrimenkullerin olmazsa olmazı haline gelmiştir size sektör de kaliteli işin adresi olan Kılıç Dekorasyon olarak istediğiniz şekil de kartonpiyerin ince işçiliğini ürünlerimize yansıtan sanatkar ustalarımız ile ortaya kaliteli bir ürün ve işçilik çıkarmaktadır.

Stropiyer;

İç dekorasyon alanında başarılı olan Kartonpiyerin alternatifi olarak kullanılan stropiyer işlevsel anlamında kartonpiyer ile birdir. Stropiyer üretiminde Polreten köpükten yapıldığı için daha hafif ve daha temiz bir işçiliği vardır. Fiyat olarak kartonpiyerin aşağısında olduğundan tercih sebebi olarak kullanılmaktadır. Stropiyer görünüm anlamında Kartonpiyer ile bire bir aynıdır fakat Kartonpiyer daha model model daha gösterişli olduğu söylenebilir. Neredeyse her evin, dükkanların ve diğer gayrimenkullerin olmazsa olmazı haline gelmiştir size sektör de kaliteli işin adresi olan Kılıç Dekorasyon olarak istediğiniz şekil de stropiyerin ince işçiliğini ürünlerimize yansıtan sanatkar ustalarımız ile ortaya kaliteli bir ürün ve işçilik çıkarmaktadır.
decor-service-details

Diğer Hizmetlerimiz

15 yıllık profesyonel tecrübemizle

Dekorasyonun amacı yenilik, modern dizayn ve rahat yaşam alanlarının kullanımının sağlıklı ve kullanışlı olmasını sağlamaktadır. Dekorasyon gereksinimlerinin en başta gelen nedenleri; taşınmalar, eski yapı, ömrünü tamamlamış olan dekorasyon, iç ve dış etkenlerden kaynaklı ısı kayıpları, pis ve rutubetli görüntü ve koku ve yeni oluşum bunlar hepsi birer dekorasyon için nedendir. Dekorasyon sadece iç mimari bir yapı değişikliği değildir, dekorasyon şu anlamları da ifade etmektedir temizlik, sağlıklı yaşam alanları, konfor, kurumsallık, gösteriş gibi anlamları da içinde bulundurmaktadır. Çünkü evinizin iç boyası eskidiğinde alçı ve boya ile yenilenmesi gerekmektedir bu ev dekorasyonun temizliği ve insan sağlığı için oldukça önemlidir yada banyonuzun tavanında oluşan rutubet ve kokular oluşması bir dekorasyon ihtiyacı doğurmaktadır. Siz değerli müşterilerimize Ankara Kılıç Dekorasyon firması olarak 15 yıldır hizmetimiz daima kaliteli, dürüst ve müşteri memnuniyeti ile sağlamaktayız. 0542 628 48 07 Numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

Kılıç Dekorasyon olarak vermiş olduğumuz hizmetler Anahtar Teslim Tadilat Dekorasyon başta olmak üzere Kartonpiyer & Stropiyer, Alçıpan, Asma Tavan, Bölme Duvar, Taşyünü Tavan, Klipin Tavan, Gergi Tavan, Boya Badana, Duvar Kağıdı, Dekoratif Sıva, Dış Cephe Isı Yalıtım, Isı Yalıtım Comfort Sistemleri, Laminat Parke, Elektrik Tesisatı alanlarda  Ankara’da bulunan firmamız dekorasyon ustaları ile sizlere kaliteli ürün kaliteli işçilik ile daima hizmet vermektedir.  Bize 0542 628 48 07  numaralı telefonumuzdan veya bilgi@kilicdekorasyon.com mail adresimizden ulaşabileceğiniz gibi sitemizin sol alt kısmında yer alan whatsapp hattımızdan da tek tıkla kolayca ulaşabilirsiniz . Ev tadilat dekorasyon alanında deneyimli ekip tarafından keşif edilen evlerinizin dekoru için en uygun fiyat ve en kaliteli iş garantisi ile sizlere Ankara Kılıç Dekorasyon firması olarak ev dekorasyonunuz için bizlerden teklif & bilgi alabilirsiniz.