Klipin Tavan

Kılıç Dekorasyon olarak sizlere kusursuz hizmet vermek için tüm ekibimizle en hızlı bir şekilde istediğiniz gibi sizlere aldığınız hizmeti teslim etmektir.

Klipin Tavan (Clip in Tavan)

Taşyünü tavan sistemi ile benzer olsa da, malzeme ve görünüm açısından farklılıklar vardır. Klipin tavan daha taşyünü tavan sistemine nazaran daha sağlam bir sistemdir. Alüminyum ya da galvaniz plakaların üçgen kesitli omurga taşıyıcıya alttan monte edilmesi ile oluşturulur. Bu sistemlerde Alçıpan Asma Tavan Sistemleri, Taşyünü Tavan sistemleri gibi benzer yapısı ile taşıyıcıları üst kısımda kalarak görünmez. Klipin tavan omurga taşıyıcısına tırnaklı olarak geçirilir. Tüm paneller birbirinden bağımsız olarak özel bir aparat yardımı ile sökülebilir. Böylece mevcut yangın söndürme boruları, elektrik ve güvenlik sistemleri kabloları daha sonra müdahale gerekmesi halinde paneli sökülebilir özelliği olmasıdır. Kullanım alanları olarak sıkça AVM, Spor Salonları, Konferans Salonları, Kamu Kurumları, Oteller, Hastaneler, Üniversiteler, Server Odaları gibi birçok alan da sıkça kullanılmaktadır.

Klipin Tavan (Clip in Tavan) Avantajları

Hijyenik ve Temiz Bir Görünüm Sağlar,

Yankıyı ve diğer katlara ses gitmesini önler,

Ateşe dayanıklı muhtevası nedeni ile yangın esnasında tutuşmaz,

Rutubete dayanıklıdır, nem tutmaz,

Kolayca sökülüp geri takılabilir, tavan tesisatına kolay erişim sağlar,

Beyaz rengi nedeni ile ışığı yansıtır,

İç mimari tasarımları uygulanması için uygundur,

Görsel açıdan çağdaş, estetik ve kalitelidir.

decor-service-details

Diğer Hizmetlerimiz

15 yıllık profesyonel tecrübemizle

Dekorasyonun amacı yenilik, modern dizayn ve rahat yaşam alanlarının kullanımının sağlıklı ve kullanışlı olmasını sağlamaktadır. Dekorasyon gereksinimlerinin en başta gelen nedenleri; taşınmalar, eski yapı, ömrünü tamamlamış olan dekorasyon, iç ve dış etkenlerden kaynaklı ısı kayıpları, pis ve rutubetli görüntü ve koku ve yeni oluşum bunlar hepsi birer dekorasyon için nedendir. Dekorasyon sadece iç mimari bir yapı değişikliği değildir, dekorasyon şu anlamları da ifade etmektedir temizlik, sağlıklı yaşam alanları, konfor, kurumsallık, gösteriş gibi anlamları da içinde bulundurmaktadır. Çünkü evinizin iç boyası eskidiğinde alçı ve boya ile yenilenmesi gerekmektedir bu ev dekorasyonun temizliği ve insan sağlığı için oldukça önemlidir yada banyonuzun tavanında oluşan rutubet ve kokular oluşması bir dekorasyon ihtiyacı doğurmaktadır. Siz değerli müşterilerimize Ankara Kılıç Dekorasyon firması olarak 15 yıldır hizmetimiz daima kaliteli, dürüst ve müşteri memnuniyeti ile sağlamaktayız. 0542 628 48 07 Numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

Kılıç Dekorasyon olarak vermiş olduğumuz hizmetler Anahtar Teslim Tadilat Dekorasyon başta olmak üzere Kartonpiyer & Stropiyer, Alçıpan, Asma Tavan, Bölme Duvar, Taşyünü Tavan, Klipin Tavan, Gergi Tavan, Boya Badana, Duvar Kağıdı, Dekoratif Sıva, Dış Cephe Isı Yalıtım, Isı Yalıtım Comfort Sistemleri, Laminat Parke, Elektrik Tesisatı alanlarda  Ankara’da bulunan firmamız dekorasyon ustaları ile sizlere kaliteli ürün kaliteli işçilik ile daima hizmet vermektedir.  Bize 0542 628 48 07  numaralı telefonumuzdan veya bilgi@kilicdekorasyon.com mail adresimizden ulaşabileceğiniz gibi sitemizin sol alt kısmında yer alan whatsapp hattımızdan da tek tıkla kolayca ulaşabilirsiniz . Ev tadilat dekorasyon alanında deneyimli ekip tarafından keşif edilen evlerinizin dekoru için en uygun fiyat ve en kaliteli iş garantisi ile sizlere Ankara Kılıç Dekorasyon firması olarak ev dekorasyonunuz için bizlerden teklif & bilgi alabilirsiniz.