Taş Yünü Tavan

Kılıç Dekorasyon olarak sizlere kusursuz hizmet vermek için tüm ekibimizle en hızlı bir şekilde istediğiniz gibi sizlere aldığınız hizmeti teslim etmektir.

Taşyünü Tavan

Alçıpan asma tavan sistemi ile teknik olarak aynı olsa da taşyünü tavan sistemi asma tavan ile farklı olan en belirgin özelliği yük taşıyamaz olması ve T24 taşıyıcı profil üzerine monte edilen karo taşyünü plakaların birleştirilmesi ile yapılmasıdır. Alçıpan asma tavan sistemine göre fiyat olarak daha ekonomiktir. Fiyat performans olarak bakıldığında bir çok iç mekanlarda özellikle hastanelerde, valilik, belediyeler, emniyet müdürlükleri gibi kamu alanlarında sıkça kullanılmaktadır. Akustik özellikleri oldukça iyidir. Beyaz renkli olan taşyünü tavan panelleri ofis gibi alanlarda aydınlatmaya da yardımcı olur. Daha ferah ve aydınlık iç mekanlar yaratmak için ideal ve ekonomik bir çözümdür. Ayrıca alçıpan asma tavana göre kullanılabilirlik özellikle ticari alanlarda daha önem taşımaktadır çünkü gizlenmiş olan yangın söndürme boruları, elektrik ve güvenlik sistemleri kabloları daha sonra müdahale gerekmesi halinde plaka halinde sökülebilir özelliği olmasıdır.

Kullanılan malzemelerin insan yaşamına ve doğaya zarar verici özellikleri bulunmamaktadır. Kanserojen nitelikteki asbest içermeyen değerler ve teknik işlemler tüm panellerde uygulanmaktadır. Projelerimizde kullanılan ürünlerimizin TSE belgesi ve ISO9001 belgeleri mevcuttur.

Taşyünü Tavan Avantajları

Malzemenin öz nitelikleri dolayısı ile ses yalıtımı için uygundur,

Yankıyı ve diğer katlara ses gitmesini önler,

Ateşe dayanıklı muhtevası nedeni ile yangın esnasında tutuşmaz,

Rutubete dayanıklıdır, nem tutmaz,

Kolayca sökülüp geri takılabilir, tavan tesisatına kolay erişim sağlar,

Beyaz rengi nedeni ile ışığı yansıtır,

Taşyünü paneller istenilen renge boyanabilir,

İç mimari tasarımları uygulanması için uygundur,

Görsel açıdan çağdaş, estetik ve kalitelidir.

decor-service-details

Diğer Hizmetlerimiz

15 yıllık profesyonel tecrübemizle

Dekorasyonun amacı yenilik, modern dizayn ve rahat yaşam alanlarının kullanımının sağlıklı ve kullanışlı olmasını sağlamaktadır. Dekorasyon gereksinimlerinin en başta gelen nedenleri; taşınmalar, eski yapı, ömrünü tamamlamış olan dekorasyon, iç ve dış etkenlerden kaynaklı ısı kayıpları, pis ve rutubetli görüntü ve koku ve yeni oluşum bunlar hepsi birer dekorasyon için nedendir. Dekorasyon sadece iç mimari bir yapı değişikliği değildir, dekorasyon şu anlamları da ifade etmektedir temizlik, sağlıklı yaşam alanları, konfor, kurumsallık, gösteriş gibi anlamları da içinde bulundurmaktadır. Çünkü evinizin iç boyası eskidiğinde alçı ve boya ile yenilenmesi gerekmektedir bu ev dekorasyonun temizliği ve insan sağlığı için oldukça önemlidir yada banyonuzun tavanında oluşan rutubet ve kokular oluşması bir dekorasyon ihtiyacı doğurmaktadır. Siz değerli müşterilerimize Ankara Kılıç Dekorasyon firması olarak 15 yıldır hizmetimiz daima kaliteli, dürüst ve müşteri memnuniyeti ile sağlamaktayız. 0542 628 48 07 Numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

Kılıç Dekorasyon olarak vermiş olduğumuz hizmetler Anahtar Teslim Tadilat Dekorasyon başta olmak üzere Kartonpiyer & Stropiyer, Alçıpan, Asma Tavan, Bölme Duvar, Taşyünü Tavan, Klipin Tavan, Gergi Tavan, Boya Badana, Duvar Kağıdı, Dekoratif Sıva, Dış Cephe Isı Yalıtım, Isı Yalıtım Comfort Sistemleri, Laminat Parke, Elektrik Tesisatı alanlarda  Ankara’da bulunan firmamız dekorasyon ustaları ile sizlere kaliteli ürün kaliteli işçilik ile daima hizmet vermektedir.  Bize 0542 628 48 07  numaralı telefonumuzdan veya bilgi@kilicdekorasyon.com mail adresimizden ulaşabileceğiniz gibi sitemizin sol alt kısmında yer alan whatsapp hattımızdan da tek tıkla kolayca ulaşabilirsiniz . Ev tadilat dekorasyon alanında deneyimli ekip tarafından keşif edilen evlerinizin dekoru için en uygun fiyat ve en kaliteli iş garantisi ile sizlere Ankara Kılıç Dekorasyon firması olarak ev dekorasyonunuz için bizlerden teklif & bilgi alabilirsiniz.