Laminat Parke

Kılıç Dekorasyon olarak sizlere kusursuz hizmet vermek için tüm ekibimizle en hızlı bir şekilde istediğiniz gibi sizlere aldığınız hizmeti teslim etmektir.

Yaşam alanlarında kullanılan bir diğer dekor ürünü olan Laminat Parkeler yer kaplamalarında kullanılan favori bir üründür. Geçmişten günümüze vazgeçilmeyen sadece gelişen teknoloji ile şekili ve cinsi değişen parkeler günümüzde sık sık kullanılmaktadır.

Laminat parkede genel olarak üst yüzeyde “yüksek basınç ile sıkıştırılan talaşın üstüne reçine dökülen kağıttır.” Bir ahşap türü olmadığı için Parke değil, parke adıyla satılan bir zemin malzemesidir.  Orta katmanda ise yapay malzeme olan MDF kullanılmaktadır. Buda laminat parkeyi lamine parkeden ayıran en önemli etmendir. Zira laminat parke tamamen yapay bileşenlerden oluşmaktadır ve bu nedenle sağlık konusunda hassas olanlar tarafından lamine parke daha tercih edilmektedir.

Laminat Parkenin Avantajları

Uygulaması kolay ve pratiktir .

Çizilmeye ve darbelere karşı son derece dayanıklıdır.

Renk ve desen seçenekleri çoktur.

Parke plakaları arası açma ihtimali yoktur.

Alttan ısıtmaya uygundur.

Yürüme sırasında çıkan ses yansıması engellenmiş ürünlerden yapılmıştır.

Yüksek basınca, aşınmaya ,yanmaya karşı dayanıklıdır.

Ev ve iş yerlerine hatta belediye, sinema gibi yoğun trafiği olan yerlerde uygulanabilir.

Lamine Parke

Lamine parke ise laminat parkenin aksine ortadaki malzeme %100 doğal ahşap malzemeden üretilmektedir. Bu nedenle daha sağlıklıdır. Doğal malzemeden yapılan lamine parke vücut kimyası ile daha uyumlu olmaktadır. Fiyat olarak doğal ahşabın kalitesinden dolayı lamine parke laminat parkeye göre daha kalitelidir.

Lamine Parkenin Avantajları

– %100 doğaldır hiçbir zararlı madde ve kimyasal içermez insan sağlığına zararı yoktur üstelik faydası vardır.

– Doğal olduğu için ortama kattığı hava da doğaldır.

– Nefes alır ve ortam ısısının değişikliğinden kolay kolay etkilenmez.

– Bünyesinde toz barındırmaz ve temizliği oldukça kolaydır.

– Ahşap nemden etkilenir gibi bir algı olsa da nem düzeyindeki değişikliklerden minimum düzeyde etkilenir.

– Tüm dekorasyon türlerine uyum sağlar. İş yerinizde de evinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

– Çizilmeye ve sert darbelere karşı dayanıklıdır, yüzeyi zarar görse bile onarımı oldukça kolaydır. Sistire ve cila işleminden geçebilir. Sistre, parkenin sistre makinesi ile zımparalanıp cilalanması işlemine denir.

– Ortama mükemmel düzeyde bir estetik görünüm sağlar. Lamine parke bu konudaki en iyi parke çeşididir.

decor-service-details

Diğer Hizmetlerimiz

15 yıllık profesyonel tecrübemizle

Dekorasyonun amacı yenilik, modern dizayn ve rahat yaşam alanlarının kullanımının sağlıklı ve kullanışlı olmasını sağlamaktadır. Dekorasyon gereksinimlerinin en başta gelen nedenleri; taşınmalar, eski yapı, ömrünü tamamlamış olan dekorasyon, iç ve dış etkenlerden kaynaklı ısı kayıpları, pis ve rutubetli görüntü ve koku ve yeni oluşum bunlar hepsi birer dekorasyon için nedendir. Dekorasyon sadece iç mimari bir yapı değişikliği değildir, dekorasyon şu anlamları da ifade etmektedir temizlik, sağlıklı yaşam alanları, konfor, kurumsallık, gösteriş gibi anlamları da içinde bulundurmaktadır. Çünkü evinizin iç boyası eskidiğinde alçı ve boya ile yenilenmesi gerekmektedir bu ev dekorasyonun temizliği ve insan sağlığı için oldukça önemlidir yada banyonuzun tavanında oluşan rutubet ve kokular oluşması bir dekorasyon ihtiyacı doğurmaktadır. Siz değerli müşterilerimize Ankara Kılıç Dekorasyon firması olarak 15 yıldır hizmetimiz daima kaliteli, dürüst ve müşteri memnuniyeti ile sağlamaktayız. 0542 628 48 07 Numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

Kılıç Dekorasyon olarak vermiş olduğumuz hizmetler Anahtar Teslim Tadilat Dekorasyon başta olmak üzere Kartonpiyer & Stropiyer, Alçıpan, Asma Tavan, Bölme Duvar, Taşyünü Tavan, Klipin Tavan, Gergi Tavan, Boya Badana, Duvar Kağıdı, Dekoratif Sıva, Dış Cephe Isı Yalıtım, Isı Yalıtım Comfort Sistemleri, Laminat Parke, Elektrik Tesisatı alanlarda  Ankara’da bulunan firmamız dekorasyon ustaları ile sizlere kaliteli ürün kaliteli işçilik ile daima hizmet vermektedir.  Bize 0542 628 48 07  numaralı telefonumuzdan veya bilgi@kilicdekorasyon.com mail adresimizden ulaşabileceğiniz gibi sitemizin sol alt kısmında yer alan whatsapp hattımızdan da tek tıkla kolayca ulaşabilirsiniz . Ev tadilat dekorasyon alanında deneyimli ekip tarafından keşif edilen evlerinizin dekoru için en uygun fiyat ve en kaliteli iş garantisi ile sizlere Ankara Kılıç Dekorasyon firması olarak ev dekorasyonunuz için bizlerden teklif & bilgi alabilirsiniz.